Yenimahalle Cam Balkon

Yenimahalle Cam Balkon

Yenimahalle cam balkon sektöründe çeşitli tasarımlar üreterek sizlere yeni yaşam alanı kazandırmak için çalışıyoruz. Ülke standartlarını yükseklere çıkarmak için bu faaliyette kaliteli hizmetler oluşturduk. Yenimahalle cam balkon olarak uzman kadromuz ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile dayanıklı sistemler oluşturduk. Geçmişten günümüze edindiğimiz bilgi birikimleri sonucunda farklı modelleri oluşturduk. Montaj esnasında oluşabilecek tehlikeleri önlemek işin önemli tedbirler alıyoruz. Bu bakımdan personelimizi ve işimizi önemsiyoruz ve seviyoruz. Sizler de balkon kapatma modellerimizi görmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz.

En İyi Cam Balkon Sistemi Hangisi?

Bu sorunun cevabı müşterimizin hangi sistemden memnun kaldığıdır. Ama bize göre en iyisi ısıcamlı cam balkon sistemleridir. Dayanıklı ve ısı yalıtımını iyi bir şekilde oluşturduğu için gönül rahatlığı ile sizlere tavsiye ederiz. Isıcamlı cam balkon profillerini lamine ve temperli camlardan oluştururuz. Bu sayede soğuk havanın içeriye geçmesini engeller. Katlanır sistemler olduğu için dilediğimiz yerde biriktirebiliriz. Hareket sistemini sağlayan tekerlekler sayesiyle sağa ve sola hareket ettirebiliriz. Katlanır yapıda olduğu için içeri kısımda katlayıp konumlandırabiliriz. Böylelikle yaz aylarında güneşin tadını çıkartıp keyifle oturabiliriz. Ya da kış aylarında tamamını kapatarak kar ve yağmur yağışının keyfini yaşarız. Isıcamlı cam balkonların çerçevelerini alüminyum profillerden meydana getiririz. Çünkü güneş ısısından etkilenmez ve bu yüzden zamanla sararma yaşamayıp izolasyon kaybı olmayacaktır. Bir diğer özelliği ise su tahliye kanallarının olmasıdır. Bu profiller sayesiyle sağanak yağışlarda bile içeride su birikmesi olmayacaktır. Profillerin içerisine kıl fitiller yerleştirdik. Bu sayede rüzgar ile birlikte uçuşan toz ve kirler boşluklardan içeriye girmesini engelleriz.

Sürme Seri Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

Sürme seri cam balkon modellerini dar ve küçük alanlar da kullanmayı tercih ederiz. Sürgülü yapıda olduğu için alandan tasarruf ediyoruz. Dilediğiniz renkler de oluşturarak balkonlarına estetik görsellik kazandırıyoruz. Tek camlı ya da ısıcamlı oluşturarak alanlarda ki sıcaklığı koruyoruz.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Giyotin sistemleri oldukça kullanışlı yapıda olup pratik bir şekilde hareket ettirebiliriz. Manuel ya da kumandalı yapısı ile tek bir dokunuş yeterli olacaktır.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.