SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Sineklik Sistemleri Modelleri

Evlerimizi yazın zararlı haşere ve böceklerden korumak için sineklik sistemleri kullanırız. Kendinize ve sevdiklerinize sağlık ve daha huzurlu ortamlar yaratmak için aradığınız çözüm Orjinal cam balkon firmasıdır. Sineklikler hem şık görüntüsü hem de ergonomik kullanım kolaylığı hayatınıza kolaylıklar sağlamaktadır.

Birbirinden farklı renk ve modellerde sineklik modellerimiz bulunmaktadır. Bunlar;

** Plise Sineklik       ** Sürme Sineklik      ** Menteşeli Sineklik

** Stor Sineklik        ** Sabit Sineklik         ** Cam Balkon Sinekliği

** Karavan Sinekliği                                     ** Kedi Sinekliği

 

ostim sineklik modelleri 1 Sineklik Sistemleri
arama 2 Sineklik Sistemleri

SİNEKLİK MODELLERİ

Plise Sineklik

Plise sineklik modellerinin 3 farklı modeli bulunmaktadır. Dikey pencere sineklik, yatay sineklik ve double kapı sineklik modelleri bulunmaktadır. Akordiyon sineklik olarak da piyasada bilinmektedir. En çok tercih edilin ve kullanımı kolay olan modeldir.

Stor Sineklik

Stor pencere ve kapı sineklik modellerimiz bulunmaktadır. Estetik ve şık görünümü ile sizlere hitap etmektedir. İçerisinde bulunan yay, tülü kendine doğru çekerek alandan tasarruf sağlar. Hem kapı hem de pencerelerde her ölçüye göre imalat yapılabilmektedir. 

Sürme Sineklik

Bu sistemlerin en önemli özelliği tek bir parmakla açılıp kapanmasıdır. Sistem ray üzerinde yer aldığı için rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Çift kanat ve tek kanat olarak üretimi yapılabilmektedir. Sağlam alüminyum profil ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Raylı olması ile görüntü kirliliği oluşturmaz.

 

Menteşeli Sineklik

Evlerimizde en çok yer alan standart sineklik modelidir. Adı üstünde pencerenin menteşesine montaj edilmektedir. Dış tarafa monte edilmekte ve kuvvet uygulanarak açılıp kapanmaktadır. Sineklik modelleri arasında en uygun fiyatlı sinekliktir.

 

Sabit Sineklik

Sabit sineklik menteşeye monte edilmektedir. Bu sistem adından da anlaşıldığı gibi sabit monte edilmektedir. Açılma ya da kapanma yapmaz.

 

Cam Balkon Sinekliği

Katlanır Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon ve Eşiksiz Cam Balkonlara uygun sineklik modelleri bulunmaktadır. Açılıp kapanmasında cam balkonların çalışma mekanizmasına asla engel olmayacaktır. Kullanım kolaylığı sunmaktadır.

 

Karavan Sinekliği

Karavanlar için kullanılan bu modelimizin 2 kanatlıdır. Bir tarafı perde diğer tarafı ise sinekliktir. Kullanımı hem kolay hem de ergonomiktir. Yazın karavanınız ile çıktığınız tatillerde sizi sivrisineklerden ve böceklerden koruyacaktır.

 

Kedi Sinekliği

Ev, iş yeri ve ofislerinizde bulunan kedilerinizin can güvenliği için tercih edebileceğiniz modelimizdir. Kedilere özel olarak üretilen sineklik modelimiz kolay kolay yırtılmaz ve kopmayacaktır. Sağlam olduğu gibi kediler tarafından baskı ile açılmaz. Özel mekanizması ile yerinden çıkartılarak temizliği rahatlıkla yapılabilmektedir.

 
 

Ankara merkezli ivedikcambalkon.com firması cam balkon ürünleri için tanıtım sitesi olarak kurulmuştur. 2003 yılından beri Türkiye geneli geniş satış ağımız ile cam balkon sektöründe öncü olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz. İnternete asıl ağırlık vermemizdeki amaç maliyetleri azaltarak uygun fiyatlı cam balkonları müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Galeri

Sohbete Başla
ivedikcambalkon.com
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?