Yaşamkent Cam Balkon

Yaşamkent cam balkon olarak ürünlerimizi dayanıklı ve kusursuz bir şekilde oluşturarak sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Gelişmiş teknolojimiz ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile sistemleri oluşturuyoruz. Yaşamkent cam balkon firması olarak işimizi ve personelimizi önemsiyoruz. Bu sebeple montaj sırasında gerçekleşen tehlikeler için tedbirler alıyoruz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemleri alıyoruz ve aldırtıyoruz. Oluşturduğumuz bu yeni yaşam alanları sayesi ile aileniz ve çocuklarınız için emniyetli hale getiriyoruz. Sizler de tasarımlarımızı görmek ve projelerimizden yararlanmak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.

Cam Balkon Su Alır Mı?

Cam balkon yaptırmaya karar verdiğimiz zaman en büyük korkularımızdan biri su alır mı? Oluşturmak istediğiniz sistemlerin kalitesi kadar montajı da oldukça önemlidir. Çünkü iyi yapılmayan bir montaj bir süre sonra izolasyon gücü kaybedecektir. Daha sonrasında da herhangi bir yağışta içeriye su alımı gerçekleşecektir. Firma olarak sizlere kusursuz bir tasarım oluşturarak birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Modern teknolojimiz sayesiyle oldukça dayanıklı olup yalıtım konusunda başarılı sistemler geliştirdik. Uzman ekip arkadaşlarımız ve deneyimli personel kadromuz ile montajımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız antibakteriyel silikon ile hem hijyenik alan hem de su sızdırmalarına engel oluyoruz. Profil içerisinde su tahliye kanalarına yer vererek yağmur ve kar yağışlarında dışarıya aktarım söz konusu oluyor. Cam balkon sistemleriniz oluştururken silikonlar iyi bir şekilde çekilmez ve kaliteli olmazsa su alımı gerçekleştirilecektir. Bunun dışında zamanla kir tozdan su tahliye delikleri tıkanır. Böylelikle su dışarıya aktırılamaz hale gelir. Bu yüzden zaman zaman temizlemekte fayda vardır.

Kaliteli Cam Balkon Nasıl Anlaşılır?

Kullandığımız alüminyum et profil kalınlığı 3 mm olması gerekir. Herhangi bir şekilde hurda ve 2. el tercih edilmemelidir. Kullandığımız tekerlekler alüminyum seçmeliyiz. Aynı şekilde tekerlek millerini de alüminyum tercih etmeliyiz. Camın etrafında ki kimi çerçeveleri plastik montaj yapan firmalar vardır. Bizler bunu kesinlikle önermiyoruz. Çünkü plastik çerçeveler zamanla güneş ısısından sararır ve ısı yalıtımı yapamaz hale gelir. Bunun haricinde kaliteli bir cam balkon istiyorsak kusursuz bir montaj oluşturmak gerekir. Bunu da sağlayan en iyi firmalardan biriyiz.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.