Sürme-cam-balkon

Sürme Cam Balkon

baglica-cam-balkon-modelleri

Sürme cam balkon modellerimiz için de kullanışlı bir yapıya sahip olan dar ve küçük alanlar da kullanma imkanı sunuyoruz.  Bu modellerimizi tek camlı veya çift camlı olarak oluşturup ısı yalıtımını iyi derecede sağlıyoruz. Dışarıdan gelen soğuk havayı engelleyerek sizlere keyifli bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Sürme cam balkon olarak dilediğiniz renkte camları oluşturarak sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. Binalarınız ile uyumlu modeller inşa ederek dışarıdan ile de görsel çekicilik kazandırıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana başarılı projeler ortaya çıkardık. Böylelikle en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Amacımız ülke standartlarını yükseklere çıkarmak adına binalarınızda ve ticari alanlarda en iyi sistemleri oluşturduk. Örnek cam balkon modellerimizi görmek istiyorsanız şimdi buraya tıklayınız.

Cam Balkon Camları Dayanıklı Mıdır?

ostim-surme-seri-cam-balkon

Firma olarak sizlere en iyi ve kaliteli modeller inşa ediyoruz. Bu sebeple camlarımızı temperli ya da lamine cam olmasına dikkat ederiz. Çünkü bu camlar sert cisimlere karşı dayanıklılık sağlar ve olumsuz iklim koşullarından etkilenme yaşamazsınız. Temperli camları öncesinde şekil verip kesme biçme işlemi yaparız. Daha sonra özel fırınlarımızda 600-650 dereceler de ısıtarak yüksek sıcaklıklara bulundururuz. Sonrasında ani soğumaya bırakırız. Böylelikle dışarıdan içeriye doğru basınç uygular bu sayede sertleşir ve güçlenir. Temperli camlar kırıldıkları zaman çok küçük parçalara ayrılır. Tuzla buz olduğu için etrafındaki hiçbir canlıya zarar vermez.

En İyi Cam Balkon Hangisidir?

En iyi cam balkon malzeme ve montaj bakımından kaliteli bir şekilde oluşturulan modellerdir. Uzman kişiler ile oluşturup kaliteli bir silikon çekimi sonrasında dayanıklı modeller oluştururuz. Cam balkonların inşaatı tamamlanırken camlarımızın kalınlıklarını modellerin yüksekliklerine göre oluştururuz. 240 cm yükseklikteki bir yapıya 8 mm kalınlıkta veya 240 cm üzerindeki bir yapıya ise 10 mm kalınlıkta inşa ediyoruz. Çerçevelerimizi alüminyum tercih edip güneş ısısından etkilenmeyecek şekilde meydana getiriyoruz. Katlanır cam balkonlarda hareket sistemini tekerlekler yardımı ile sağlarız. Bu tekerlekleri de metal ya da alüminyumdan oluştururuz. Böylelikle su ile karşılaştıklarında yüzeyinde paslanma meydana gelmez.  Böylelikle en iyi modelleri sizin için oluşturmuş oluruz.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.