Siteler Cam Balkon

Siteler Cam Balkon

Siteler cam balkon olarak faaliyet gösterdiğimiz bu alanda çeşitli tasarımlar oluşturup siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca evlerinize misafir olduk ve sizlere yeni yaşam alanları oluşturduk. Siteler cam balkon olarak Ankara’nın birçok ilçesine hizmet verip isteklerini yerine getiriyoruz. Geniş fiyat listesi sunup her müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak ve örnek modellerimizi görmek isterseniz bizimle iletişime geçmek yeterlidir.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemlerini ısıcamlı sistemler olarak da adlandırırız. Kullanım rahatlığı ve kalite performansı olarak müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeldir. Katlanır olması sebebiyle içeriye doğru katlayıp açıp kapatabiliriz. Yaz aylarında güneşin tadını çıkartıp akşamların serin hava da rahatça oturabiliriz. Aynı zamanda kış aylarında kar ve yağmur yağışlarını kahvelerimizi yudumlarken manzaranın tadını çıkartabiliriz. Farklı cam modellerimiz olup sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. En çok şeffaf yapıda inşa ederek manzaralardan kayıp yaşamıyorsunuz. Hareket sistemini sağlayan tekerlekleri alüminyum veya metal tercih ederiz. Firma olarak döküm kullanmayıp önermiyoruz. Çünkü diğer modellere daha çabuk kırılma şansı vardır. Alüminyum ve metal tekerlekler su ile karşılaştığında yüzeyi paslanmaz. Bu sayede hareket kapsamında bir engel yaşamazsınız.

Balkon camları inşa ederken temperli camlar ve lamine tercih ederiz. Çünkü bu camlar sayesiyle sert cisimlere karşı savunma sağlayıp ısı ve ses yalıtımını oluştururuz. Bu camları özel fırınlarımız yüksek derece de ısıtıp biranda soğumaya bırakırız. Ani soğuma ile bu yapı güçlenir ve kırılmaz esnek bir yapıda olur. Bu camlar sayesiyle rüzgara karşı dayanıklılık sağlar ve dışarıdaki soğuk havanın içeriye girmesini engeller. Daha sonra tekerlek boşluklarından içeriye kir toz ve atıklar girmemesi için kıl fitiller yerleştiririz. Ve alanı daha güvenli ve emniyetli bir hale getirerek özel kilit mekanizmaları yerleştiririz. Aynı zamanda çocuk kilitlerimiz de mevcuttur. Bunlar profilin yukarıda ve aşağıda olmak üzere iki tanedir. Ve boncuklu ipler yardımıyla kendimize doğru çekip açıp kapatarak alanı kullanabiliriz. Böylelikle çocuklarınız ile de keyifli dakikalar sürüp zaman geçirebilirsiniz.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.