Sincan Cam Balkon

Sincan Cam Balkon

Sincan cam balkon olarak faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde çeşitli başarılara imza attık ve ismimizi duyurduk. Severek çalıştığımız bu sektörde müşterilerimizin memnuniyeti üzerine hareket ettik. İstek ve  ihtiyaçları sorunları doğrultusunda birebir ilgileniyoruz. Sincan cam balkon başta olmak üzere Ankara’nın bir çok semtlerine hizmet verdik. Modern teknolojimizi ve birinci sınıf malzemelerle buluşturuyoruz. Bu sayede kusursuz modeller ortaya çıkardık. Geçmişten günümüze biriken tecrübelerimiz ve çalışma ekibimiz ile farklı renkler de ürünler oluşturduk.

Cam Balkon Temizliği Nasıl Olur?

Balkonlar evimizin dışarı ile bağlantısı sağlayan alanlardır. Bu yüzden temiz ve hijyenik olmasını isteriz. Cam balkonların temizliği zor gibi görünse de oldukça kolaydır. Üstelik Katlanır cam balkon sistemleri kullanıyorsanız daha kolaydır. Kanat kısımlarını tamamen açarız. Kıl fırça bölümlerini ve tekerlek kısımlarının tozunu almak için süpürge ile süpürürüz. Su tahliye bölümünden toz birikintilerini dışarıya atarız. Yukarıdaki kısımları da aynı şekilde temizleriz. Yalnız çok dikkatli olmamız gerekir bu yüzden uykulu olmamaya ve uyku ilaçları aldıysak temizleme işini erteleyelim. Daha sonra alüminyum kısımlarını su ve herhangi bir bezle temizlemek yeterlidir. Cam panellerini ise, cam bezleri ile onlara uygun sıvı deterjan kullanmak uygun olacaktır. Çünkü herhangi bezler camları çizebilir. Son olarak tahliye deliklerini kürdan yardımı ile temizleyebiliriz. Unutulan bu alanlar zamanla tıkanır daha sonra su dışarıya aktarılmaz.

En İyi Cam Balkon Sistemi Hangisi?

En iyi cam balkon hangisi diyorsanız bize göre bence ısıcamlı cam balkondur. Isı ve ses yalıtımını çok iyi bir şekilde izolasyon sağlar. Bu sayede yazın ve kışın dilediğiniz kadar balkonlarınızda zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca ısı cam olması ekstra bir yalıtım söz konusudur. Temperli profiller ile montajını sağladığımız balkonların sert cisimlere karşı oldukça da kuvvetlidir. Bilerek ve isteyerek vurduğumuz zaman ancak kırılabilir. Bu esnada bile çok küçük parçacıklara ayrılarak etrafındaki hiçbir canlıya zarar vermez. Isıcamlı cam balkon sistemlerini kanatlı yapısı ile dilediğimiz zaman açıp kapatabiliriz. Tekerlekler sayesinde sağda veya solda toplayarak yaz aylarında güneşin keyfini çıkartırız. Özel kilit mekanizmaları ile çocuklarınız içinde son derece güvenli alanlardır.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.