Isıcamlı Cam Bakon Sistemleri

Isıcamlı Cam Balkon Nedir?

Isıcamlı cam balkon nedir? Isıcamdan oluşan balkonlar dayanıklımıdır? Hemen hemen her müşterimizin en çok sorduğu sorulardan biridir. Bizde firma olarak sorulanızı yanıtlayalım. Isıcamlı cam balkonlar diğer modellere göre oldukça dayanıklıdır. Çünkü profillerini temperli ya da lamine camlardan oluştururuz. Bu sayede dışarıdan gelen herhangi bir cisim ile karşılaştığında 5 kat daha dayanıklı gösterir. Isıcamlı cam balkon nedir? Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen sistem olup ısı ve ses izolasyonunu çok iyi derecede sağlar. İçerideki sıcak havayı koruduğu için enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede ekstra klima açmakla uğraşmazsınız ve bütçe dostudur. Kullanan müşterilerimizden olumlu dönüşler aldığımız için gönül rahatlığı ile sizlere öneriyoruz.

Isıcamlı cam balkonlarda kullanılan tekerlekler alüminyumdur. Çünkü su ile temas ettiğinde pas tutmaz bu yüzden uzun yıllar boyu hareket sistemi rahatça kullanırız. Aynı şekilde alüminyum millerini de alüminyumdan oluştururuz. Katlanır cam balkon sistemi olduğu için dilediğimiz yönde hareket ettiririz. Sağa veya sola doğru hareket ettirerek dilediğimiz yerde biriktirir açıp kapatırız. Bu sayede yazları güneşin tadını da çıkartabiliriz. Ayrıca yukarı da ve aşağıda özel kilit mekanizması vardır. İpi iki ayrı ucuda bu mekanizma ile bağlıdır. Boncuklarla çevrilmiş bu ipi kendimize doğru çekme kuvveti uygulayarak açarız. Özel kilit mekanizması ile çoçuklarınız için güvenli bir alan oluşturuyoruz. Bunun dışında kapalı olduğu için ve kilitli olduğundan hırsızlara karşıda koruma sağlıyorsunuz. Isıcamlı cam balkon profillerini alüminyum çerçeveler içerisinde oluştururuz. Bu sayede güneşten etkilenmez ve bir süre sonra sararma yaşamazsınız. Çünkü sararan profil bir süre sonra izolasyonu sağlayamayacak hale gelir.

Cam Balkon Neden Su Alır?

Cam balkon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman kurumsal bir firma ile çalışmak sizler için faydalıdır. Çünkü kurumsa bir firma yaptıklarının arkasında durur ve sorumluluklarını yerine getirir. Bu sektörde merdiven altı iş yapan o kadar çok kişi var ki bu kişilerle çalıştığınızda karşılaştığınız bir sorunda ulaşamayacaksınız. Cam balkon montajı en az modeli kadar önemlidir. Çünkü iyi şekilde çekilmeye silikon bir süre sonra su almaya sebep olacaktır. Ya da kullanılan malzemeleri ucuz ve plastik tercih ederler.

Isıcamlı Cam Balkon

   Isıcamlı cam balkon sistemi uygulaması sıcak ve soğuk ve havayı aynı oranda koruması ile popüler bir cam balkon modelidir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş ısıcamlı cam balkon modeli yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

   Cam balkon uygulaması yaptırmadan önce cam balkon modelleri ve işlevsellikleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Isıcamlı cam balkon modeli dört mevsim uygulanabilir yapıda bir cam balkon modelidir.

   Sıcak bölgelerde yaşayan bireylerin tercih ettiği kadar soğuk iklime sahip bölgelerde yaşayan bireylerde ısıcamlı cam balkon modelini tercih etmektedir. Isıcam özelliğine sahip camlar ile, sıcak ve soğuk havayı aynı oranda koruyarak her mevsim konforlu bir kullanımı sağlar. Özelliği itibariyle ısıcamlı cam balkonlar sıcak havalarda balkonun ve evin serinlemesini sağlarken soğuk havalarda balkonun ve evin soğumasını engellemektedir.

   Isıcamlı cam balkon modeli bu özellikleri ve işlevselliği ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Isıcamlı cam balkon uygulamasıyla evlerinizde ve balkonlarınızda dört mevsim ısıyı aynı oranda tutarak mekanınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında klima kullanımında ısıcamlı cam balkon sistemiyle serin hava daha fazla içeride kalır.

   Orjinal Cam Balkon firması olarak müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak görerek çalışmalarımızı yürütüyor ve memnun müşteri karşısında motive oluyoruz. Müşterilerimizin talep ve isteklerine  en uygun modeli tasarlayarak alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı özen ve hassasiyetle yürütmekteyiz.

   Yerinde analiz ve doğru ölçümlerle tasarladığımız ısıcamlı cam balkon modelimizi en kaliteli malzemeler ile hazırlayıp teslimat ve montaj hizmeti sağlamaktayız.

Isıcamlı cam balkon modelimiz diğer cam balkon modellerine kıyasla çok daha dayanıklı, kaliteli, ısıyı içerde tutma özelliğine sahip ve uzun ömürlüdür. Cam balkon modellerimiz ısı ve sıvı geçirmez özelliği ile dışarıdaki yağmur, kar, rüzgarla gelen tozlardan etkilenmeyerek mekanınızın temiz ve aynı ısıda kalmasına yardımcı olmaktadır.

   Özellikle kış mevsiminde soğuk havalarda balkonlardan gelen soğuk havalar evlerin ısınmasını zorlaştırmaktadır. Isıcamlı cam balkon sistemi uygulaması ile soğuk havalarda balkonunuzu ve evinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

   Isıcamlı cam balkon fiyatlandırması yerinde analiz ve ölçümle metrekare olarak hesaplanmaktadır. Isıcamlı cam balkon metre kare fiyatları ile ilgili bilgi almak ve merak ettiklerinizle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.