Etimesgut Cam Balkon

Etimesgut Cam Balkon

Etimesgut cam balkon olarak firmamız dayanıklı ve kusursuz tasarımları oluşturuyor ve sizlere yeni yaşam alanları meydana getiriyoruz. Bu sayede sizler için konforlu alanlar oluşturuyoruz. Geçmişten günümüze biriken tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile başarılı projeler ortaya çıkardık. Etimesgut cam balkon olarak Ankara’ nın birçok ilçesine hizmet veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getiriyoruz. Gelişmiş teknolojimizle birlikte kaliteli malzemelerimiz ile sizlere estetik tasarımlar oluşturduk. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Ülke standartlarını yükseklere çıkarmak için ciddi bir çalışma performansı gösteriyoruz. Binalarınız ile uyumlu sistemler inşa ederek yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizler ile lütfen iletişime geçiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen sistemlerdir. Gerek kullanışı ve yapısı niteliğiyle kaliteli olup birçok kişinin beğenisini kazandı.  Bu balkon kapatma sistemlerimizi inşa ederken camların yapısını temperli cam ve lamine camlardan oluştururuz. Bu sayede dışarıdan gelen cisimlere karşı dayanıklılık sağlar. Rüzgarlı havalar da ve sağanak yağışlarda savunma sağlar. Katlanır yapısı ile dilediğimiz zaman sağa ve sola hareket sağlarız. İçeriye doğru katlayarak yaz aylarında güneşin keyfini çıkartırız. Ya da kapalı kullanarak manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu hareket sistemini sağlayan tekerlekleri alüminyum ve ya metal tercih ederiz. Firma olarak demir döküm tekerlekleri önermiyoruz. Profil içlerine alüminyum kıl fitiller yerleştiririz. Böylelikle tekerlek boşlukları arasından kir kum girmesini engelleriz.

Cam balkonlar da yüksekliklerine göre profil oluştururuz. Örneğin 240 cm yüksekliğine 8 mm veya 240 cm üzeri yüksekliğine 10 mm cam kalınlığı oluştururuz. Çerçeveleri ise en az 2 mm kalınlıkta oluşturuyoruz. Bu çerçeveler kesinlikle alüminyum tercih ederiz. Çünkü plastik profiller güneş ısısından etkilenir ve sararır. Sararan bu profiller de bir süre sonra izolasyon gücünü kaybeder. Isıcamlı cam balkon sistemlerimize ürettiğimize özel kilit mekanizmalarına yer veririz. Bu sebeple içeride daha emniyetli ve güvenli alan sağlarız. Hırsızlardan da koruma sağlayarak evinizin balkonunu muhafaza edebilirsiniz. Farklı renklerde camlar inşa ederek sizlere farklı seçenekler sunuyoruz.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.