ankara isicamli cam balkon 1 Demetevler Cam Balkon

Demetevler Cam Balkon

Demetevler Cam Balkon Ankara firmalarından olan İvedik Cam Balkon %100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız İvedik Organize Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Ankara ilçe ve semtlerde hangi tür cam balkonu tercih etmeniz gerektiği konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Neden Biz?

Demetevler Cam Balkon Ankara diyince ilk akla gelen fark sistemlerimizin sağlamlığıdır. Cam Balkon Sistemlerimizin tamamı TSE uygun dayanıklılık, sağlamlık ve performans testlerinden geçerek tam puan almıştır.  Ostim Balkon olarak siz değerli müşterilerimize birçok ayrıcalık sunmaktayız.

  • Cam balkon çeşitlerimizde her daim sizlerin yaşamını kolaylaştıracak rahatlık ve konforun ön planda yer aldığı projeler ve AR-GE çalışmaları yapmaktayız.
  • Demetevler Cam Balkon ürünlerimiz %100 yerli üretim ve sermaye ile yapılmaktadır. İvedik’te bulunan üretim atölyemizde tüm parça ve aksesuarlar üretilmektedir.
  • Doğa dostu cam balkon etiketi ile çıktığımız yolda üretim anından montaj anına kadar hem kendi neslimizi hem de gelecek nesilleri düşünerek hareket etmekteyiz.
  • Dört mevsim sizlere ısı yalıtımı sağlayan Isıcamlı Cam Balkon modellerimiz normal cam balkonlara göre %50 daha fazla tasarruf sağlamaktadır.
  • Cam Balkon sistemlerimiz de bulunan yağmur olukları sayesinde yağmur ve kar suları tahliye borusundan dışarı atılmaktadır.
  • Isı yalıtımının yanında ayrıca ses yalıtımı da sağlayarak günlük hayatın stresi ve gürültüsünden uzak balkon ve teras keyfi sürebilirsiniz.
  • Ses ve ısı yalıtımının yanına ek olarak emniyet ve çocuk kilidi özelliği ile hem can güvenliğiniz hem de mal güvenliğiniz arttırılmaktadır.

İvedik Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

İvedik Cam Balkon olarak Ankara’da birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet verdiğimiz ilçeler;

Ve daha sayamadığımız birçok ilçede sizlerleyiz.

Eğer sizde 4 mevsim Cam Balkon keyfi yapmaya karar verdiyseniz bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

İlişkili Yazılar

Cam Balkon

Ankara Cam Balkon

Gimat Cam Balkon

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.