Batıkent Cam Balkon

Batıkent Cam Balkon

Batıkent cam balkon olarak yer aldığımız bu sektör de avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile sizlere kusursuz tasarımlar oluşturduk. Geçmişten günümüze kendimizi yenileyip geliştirdik. Yenilikçi ve üretken tavırlarımız ile birçok müşterilerimizin takdirini kazandık. Batıkent cam balkon olarak firmamız modern teknolojimiz ile birlikte sizlere dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ve tecrübeli personellerimiz ile sizlere yeni yaşam alanı oluşturduk. Bu sayede isterseniz aileniz ile keyifli anlar yaşarsınız isterseniz kiler olarak kullanırsınız. Oldukça güvenli bir alan olduğu için çocuklarınız için de emniyetli olacaktır. Montaj öncesi ve sonrası gereken sorumlulukları eksiksiz yerine getirerek Ankara da lider firma olmayı başardık. Sizler de sistemlerimizden yararlanmak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.

Neden Cam Balkon Sistemleri Yaptırmalıyım?

  • Katlanır yapısı ile her mevsim kullanacağınız ferah alan oluşturuyoruz. Yazları içeriye doğru katlayarak güneşin ve havanın tadını çıkartabilirsiniz.
  • Temperli cam profili ile diğer sistemlere göre 5 kat daha dayanıklı  modellerdir.
  • Şeffaf yapısı ile manzaradan hiçbir şekilde kayıp yaşamazsınız.
  • Kıl fitiller sayesiyle içeriye doğru toz kir gibi şeylerin gelişini engelleyecektir.
  • Isı yalıtımı son derece iyi sağlayarak sizlere enerji tasarrufu oluşturur. Bu sayede bütçe dostludur.
  • Ses yalıtım özelliğiyle balkonunuzda keyifli zaman geçirmenizi sağlar.
  • Binalarınız ile uyumlu gözükeceği için evinizin maliyetini yükseltir.
  • Yağmur ve kar yağışların içeriye su almayarak kiler niyetinde de kullanabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı cam balkon olarak da adlandırırız. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Dayanıklı ve hoş tasarımları ile sizlere uzun süre kullanım sağlarız. Bu sistemler dilediğimiz zaman açıp kapatabiliriz. Bu sebeple her mevsim rahatlıkla kullanıyoruz. Cam profillerini alüminyum çerçeveler üzerine montajını sağlarız. Bu sayede güneş ısısından etki yaşamaz ve izolasyon gücünü kaybetmeyecektir. Yoğun sağanak yağışlarında içeri de su birikmemesi için su tahliye kanalları oluşturuyoruz. Hareket sistemlerini tekerlekler sayesiyle oluşturuyoruz. Bu tekerlekleri alüminyumdan oluşturarak zaman içerisinde su ile temas ettiğinde paslanmayarak uzun süre kullanabiliriz. Ayrıca yukarıda ve aşağıda özel kilit mekanizması ile çocuklarınız içinde emniyetli alan oluşuyor.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.