Ankara Cam Balkon Örnekleri

Ankara Cam Balkon Örnekleri

Ankara cam balkon örnekleri olarak amacımız müşterilerimizin isteklerini kusursuz olarak yerine getirmektir. Bu sebeple alanında uzman kişiler ile çalışıp kaliteli hizmeti ilke edindik. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda ortaya dayanıklı modeller oluşturduk. Ankara cam balkon örnekleri olarak sizlere en yeni ve sağlam ürünleri bir araya getiriyoruz. Dilediğiniz renk ve modeller uygulayıp balkonlarınıza montajını sağlıyoruz.

Isıcaamlı Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Bu sistem de kullanılan alüminyum et kalınlığı 3 mm’dir. Sistemde kullanılan her bir teker iki rulmandan oluşmaktadır. Sisteme 8 mm ve 10 mm cam uygulaması yapılabilmektedir. Sistem m2 ağırlığı 30 – 40 kg arası değişmektedir. Her dereceye göre kapakları mevcuttur. Kapaklar vidasız takıldığından paslanmaz bir materyal bulunmaktadır. Maksimum kullanılacak olan yükseklik 3000 mm. (10 mm camla) Kullanılan boynuz, çıkış yolu kapağı ve kilit paslanmaz olup CNC tezgâhında üretilmektedir. Kıl fitil kasada uygulanmış olup kanat açılımlarında içeriye su girmesi engellenmiştir.

Hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenmektedir. Camları üst bazalara pimler yardımıyla montesi yapılır. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir. Kilitler metal olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir. Çocuk kilidi mevcuttur.

Cam balkon sistemleri uygulandığı mekânları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar. Cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar. Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hale getirir. Katlanır ve sürme sistem çözümleri, tüm mekânlara fonksiyonel cam balkon uygulaması yapılmasına imkân verir. Balkonunuzu yeni yaşam alanına dönüştürmek için katlanır cam balkon sistemlerinden, optimum yalıtımlı veya yüksek yalıtımlı çözümlerden faydalanabilirsiniz. Uygulandığı alanları rüzgar, yağmur ve gürültüye karşı korur. Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

Sizlerde örnek tasarımlarımızı görmek ve evlerinizde yeni yaşam alanları oluşturmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.