Ankara cam balkon Örnekleri

Ankara Cam Balkon Modelleri

Ankara cam balkon modelleri olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli tasarımlar yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerine getirdik. Bu bakımdan kusursuz bir işlem sergilemek için deneyimli arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Sizi ve yaşam alanlarınızı önemseyerek bu bağlamda titiz tasarımlar oluşturduk. Ankara cam balkon modelleri kampanyalı uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup birçok müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Sizler de tasarımlarımızı görmek ve yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Cam Balkon Daha Kalitelidir?

Balkon camı kullanılacak cam cinsinin minimum 8 mm veya 10 mm  kalınlığında temperli ve düz rodajlı cam olması gerekmektedir. Kullanılan cam muhakkak şişe cam patentli olur. Günümüz şartlarında piyasa şartlarının getirdiği rekabet ortamından dolayı maliyetin düşürülmesini amaçlayan firmalar ithal cama yönlenmektedir. Bundan habersiz olan müşterilerin 2-3 yıl sonra bunun farkına varabilmektedir.

  • Kullanılan alüminyum profil et kalınlığı 3 mm olmalıdır. Kesinlikle hurda profil içermemelidir. Bununla ilgili siz araştırmacı müşterilerimize emin olabilmeleri açısından ufak bir bilgi,istisnai durumlar haricinde profillerini naturel eloksal olarak istemeleri uygundur.
  • Kullanılacak tekerler paslanmaz olmalıdır. Ayrıca bir teker gövdesinde 2 adet rulman olmalıdır.
  • Cam aralarında bulunan şeffaf fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı ve ayrıca sağlıklı olmalıdır
  • En önemlisi kusursuz ölçü ve montaj olmalıdır.

Bütün cam balkon, Balkon camı sistemlerimizi yukarıda bahsettiğimiz özelliklere göre imal etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz alüminyum profiller kesinlikle HURDA malzeme içermemektedir. Kullandığımız 8 mm ve 10 mm temperli camlar  şişe cam patentli olup ithal kullanılmamaktadır. 

Cam Balkon Profilleri

etimesgut-isicamli-cam-balkon

Balkon camı profillerimiz, 3 mm et kalınlığında olup hiç bir şekilde hurda malzeme kullanılmamaktadır. Sistemlerimizde kullanmış olduğumuz profil ve aksesuarlar sitemin panel ağırlıklarına oranla tasarlanmıştır, buda demek oluyor ki 60 cm x 150 cm lik panelin ağırlığı ile 60 cm x 230 cm panel ağırlığı eşit olmadığından dolayı bunları taşıyacak alüminyum ve tekerlerde bunlara uygun olmalıdır. Balkon camı sisteminizi seçerken kullanılacak olan profilin et kalınlığını ve malzemesi ile ilgili firmaya sorarak detaylı bilgi alınız. Böylelikle kusursuz tasarımlara ulaşırsınız.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.