Ankara-Cam-Balkon-Fiyatlari

Ankara Cam Balkon Fiyatları

Ankara cam balkon fiyatları olarak bulunduğumuz sektör de sizlere en iyi hizmet vermek amacıyla uygun seçenekler sunuyoruz. Kampanyalı ve avantajlı fiyat seçeneklerimiz doğrultusunda birçok müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Her zaman daha iyi olmayı amaçladığımızdan ortaya dayanıklı ve kaliteli modeller çıkardık. Ankara cam balkon fiyatları olarak amacımız Türkiye standartlarını yükseklere çıkarmak ve binalara estetik görüntüye kavuşturmayı amaçlıyoruz. Alanın da uzman arkadaşlar ve gelişmiş teknolojimiz yardımıyla görsel çekicilik sunan cam balkonlar inşa ediyoruz. Bu sayede arkamızda mutlu müşteriler bırakmayı gaye edindik. Kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar ile birlikte balkonlarınızı yaz kış kullanabilirsiniz. Üstelik ticari alanlar da ofis ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsiniz. Şimdi modellerimizi görmek ve yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon

Katlanır ve ya ısıcamlı olarak nitelendirdiğimiz bu modeller oldukça rahat kullanımı vardır. Yaz kış dilediğiniz şekilde kullanıp temiz havanın tadını çıkartırsınız. Isıcamlı cam balkonlar da kullandığımız temperli camlar sayesiyle soğuk havaya dayanıklılık gösterir. Özel fırınlar da ısıttığımız bu camları ani soğumaya bırakarak yapısı güçlenir. İçerisi ise esnek kalır. Bu sayede sert cisimlere ve rüzgarlara karşı da savunma sağlar. Temperli camlar dayanıklı sistemlerdir, olumsuz hava şartlarına karşı savunma sağlar. Ve su sızdırmadığı için gönül rahatlığıyla bu sistemleri tercih edebilirsiniz. Bilerek sert bir cisim ve taşla vurulduğu takdir de sadece kırılır. Kırıldığı zamanda çok küçük parçalara ayrıldığı için etrafındaki hiçbir canlıya zarar vermez. Isıcamlı cam balkonların yukarıda ve aşağıda tekerlekleri vardır. Bu sayede hareket sistemini sağlar ve dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. İçeriye doğru katlayarak belli bir yer de biriktirebilirsiniz. Bu sayede yaz aylarında güneşin tadını çıkartıp akşamları serin hava ile bulaşabilirsiniz.

Cam balkon sistemlerinde hareket sistemini sağlayan tekerlekleri alüminyum veya metal olmasını isteriz. Çünkü su ile karşılaştıkları zaman yüzeyi pas tutmaz ve hareket sistemini engellemez. Firma olarak sizlere döküm tekerlekleri önermiyoruz. Çünkü diğer modellere göre daha kırılgan yapısı olmadığı için dayanıklı ürünler değildir. Cam profillerimizi balkon yüksekliklerine göre belirliyoruz. Örneğin 240 cm yüksekliğinde bir profile 8 mm kalınlıkta cam oluşturuyoruz. Veya 240 cm ve üzeri profillere ise 10 mm kalınlıkta camlar inşa ediyoruz. Böylelikle daha kolay bir montaj sağlayıp dayanıklı bir model oluşturuyoruz. Çerçevelerimizi de aynı şekilde alüminyum tercih edip güneş ısı ve ışınlarından etkilenmesi engelliyoruz. Kimi firmalar plastik çerçeveler tercih ettiği için kısa zamanda güneş ısısından sararıp yalıtım özelliğini kaybediyor. Bir süre sonra da cam balkon modelinizi kullanamaz hale geliyorsunuz.

Eminoğulları firması olarak işimizi profesyonel şekilde oluşturup dizayn ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini eksiksiz bir şekilde meydana getirip sorumluluklarımızın arkasın da duruyoruz. Sizlere farklı renk seçenekleri sunarak binalarınız ile birlikte uyum içerisinde olmasını sağlıyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimizle birlikte kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemleri Neden Su Alır?

Severek yaptırdığımız cam balkonları su aldığında kullanamaz hale geliriz. Bu durumda hayli canımızı sıkar. Peki cam balkonları neden su alır?

Montajı iyi sağlanmayan bir profil kısa zamanda yalıtımı iyi sağlamadığı için su alır. Bu yüzden uzman kişiler ile çalışıp profesyonel bir hizmet almalısınız. Çünkü montaj en az tercih ettiğiniz cam balkon kadar önemli ve değerlidir. Bu sebeple alanında deneyimli kişilerce yapılması gerekir. Bir diğer sebep ise su tahliye kanallarının tıkalı olmasıdır. Olumsuz iklim koşullarından dolayı kimi zaman bu delikler tıkanır. Bu sebeple bu kısmı temizlemek gerekir. Bu işlem tehlikeli olduğu için kesinlikle dikkatli bir şekilde temizleme yapmalıyız. Rüzgarla birlikte gelen kir, toz gibi atıklar zaman zaman bu kısmı tıkadığı için belli aralıklarla temizlemek faydalıdır. Aynı şekilde profilde yer verdiğimiz alüminyum kıl fitiller içeriye tozları sokmaz. Zamanla bütün kiri içinde hapseder bu kısmı da elektrikli süpürge yardımı ile temizleyebiliriz. Cam balkonlarımızız silikonu iyi çekilmediği için ve kaliteli olmadığından su sızdırma problemi yaşarsınız. Bu sebeple kurumsal bir firma yaptıklarının arkasında olacağı için sorunlarını kendisi halleder. Ve kaliteli ürün tercih ederek sizleri mağdur etmez. Eminoğulları firması ile çalışırsanız pişman olmazsınız.

İlişkili Yazılar

Yorum BırakınE-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.